Уряд завершує реформування восьми пілотних міністерств

У наступному році з'являться нові вакансії державної служби.

Реформування перших восьми пілотних міністерств підходить до завершення.

Про це повідомив Олександр Саєнко, міністр Кабінету міністрів, за підсумками засідання Координаційної ради з питань реформування державного управління, передає Урядовий портал.

За його словами, під час засідання було розглянуто цільові структури апаратів вказаних міністерств й спільно з представниками міністерств та експертним середовищем погоджені усі аспекти.

«Ключове завдання – зосередити роботу міністерств на формуванні політики та позбавити їх невластивих функцій, таких як надання адміністративних послуг, здійснення державного нагляду та управління об’єктами державної власності», – зазначив Міністр Кабінету міністрів.

Крім цього. під час засідання було обговорено оновлення Стратегії реформування державного управління на основі комплексної оцінки європейських партнерів з проекту SIGMA та продовження її дії до 2021 року, враховані рекомендації Рахункової палати.

Олександр Саєнко додав, що у січні-лютому 2019 року планується закінчити формування нових директоратів у міністерствах, що означає відкриття низки нових вакансій державної служби.

категорії
Політика

Публікації по темі