“Уряд захистить малий бізнес та сферу ІТ”, – Володимир Гройсман

Всі ініціативи щодо ведення бізнесу в Україні проходять широке громадське обговорення.

Всі ініціативи щодо ведення бізнесу в Україні, які висловлює нинішній Уряд, проходять широке громадське обговорення, при цьому інтереси малого та середнього бізнесу, а також сфер зростання – передусім ІТ – завжди захищаються і будуть захищені надалі.

Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі “Свободи слова”, коментуючи ініціативу Міністерства соціальної політики щодо впорядкування правил використання деяких інструментів спрощення оподаткування, направлених на підтримку передусім малого бізнесу та фізичних осіб-підприємців.

“Система ФОП створена для малого бізнесу – і її будемо захищати. Зараз було б правильно сісти за стіл обговорення. Я ніколи не дозволю зробити шкоду маленьким підприємствам в Україні”, – пояснив Володимир Гройсман.
Нагадаємо, раніше повідомляли, що під час засідання Уряду Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман представив пріоритети роботи Уряду на 2019 рік. “Пріоритети на 2019 рік – підсилення економічного зростання, ефективне урядування, розвиток людського капіталу, верховенство права та боротьба з корупцією, питання безпеки та оборони”, – розповів Володимир Гройсман.

За його словами, економічне зростання базуватиметься на подальшому спрощенні бізнес-клімату, реформуванні ДФС за податковим та митним напрямком, на запровадженні масштабної приватизації, удосконаленні системи закупівель. Окрім цього, акцентуватиметься увага на розвитку інновацій і технічному переоснащенню в промисловості, запуску експортно-кредитного агентства, подальшому розвитку агросектора як точки зростання економіки.

категорії
Політика

Публікації по темі