Уряд збирається стабілізувати ринок цін на газ

Уряд працює з міністерством енергетики та НАК «Нафтогаз» щодо запровадження річного продукту для стабілізації ціни на газ, а також ведуться переговори з міжнародними фінансовими організаціями щодо співфінансування проектів по...

Уряд працює з міністерством енергетики та НАК «Нафтогаз» щодо запровадження річного продукту для стабілізації ціни на газ, а також ведуться переговори з міжнародними фінансовими організаціями щодо співфінансування проектів по здешевленню тарифів на газ і електроенергію.

Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час години запитань до уряду.

«Крім заходів, які ми озвучували, ми працюємо зараз з профільним міністерством, з НАК „Нафтогазом“, щодо запровадження, по-перше, річного продукту, для того щоб забезпечити стабільну ціну, якщо говорити про газ. Ми опрацювали і внесли ще деякі доповнення до постанови стосовно ціни на газ у лютому-березні. Окремо з квітня-травня місяця будемо опрацьовувати і пропонувати річні продукти і стабілізацію на ринку ціни на газ для українців», — сказв прем’єр.

З його слів, Україна звертається по допомогу до європейських партнерів з проханням поділитись досвідом та технологіями щодо того, як здешевлювати ціну на газ та електроенергію.

«Крім цього, ведуть переговори з міжнародними фінансовими організаціями щодо співфінансування проектів по здешевленню тарифів, цін на газ і електроенергію. Окремо хочу сказати, що меморандум, підписаний з міськими головами, включає в себе цілий ряд заходів щодо стабілізації ситуації на ринку надання комунальних послуг в частині тепла і гарячого водопостачання. Також ним передбачено вжити заходи щодо унормування і впорядкування роботи КП, щоб не допустити їх банкрутств, забезпечити стабільне подання тепла в цьому і наступному опалювальному сезоні», — додав Шмигаль.

 

категорії
НовиниПолітика

Публікації по темі