Усе майно належить дружині, – декларація кандидата в Президенти Анатолія Гриценка

В останній день передвиборної агітації редакція ІА «Вежа» познайомить Вас з статками кандидатів на пост Президента України.

В останній день передвиборної агітації редакція ІА «Вежа» познайомить Вас з статками кандидатів на пост Президента України.

Лише одна квартира, автомобіль та гідроцикл – на цьому й завершується власність Анатолія Гриценка. Все інше майно родини належить дружині Юлії Мостовій.

У власність Анатолія Гриценка входить квартира у Києві на 56 м2 , легковий автомобіль VOLVO XC90 2013 року випуску та водний засіб, гідроцикл YAMAHA VX700.

А от у дружини Анатолія Гриценка, Юлії Мостової, відомої української журналістки задекларовано дві земельні ділянки в Обухівському районі Київської області загальною площею 8189 м2, також у тій ж області дачний будинок площею в 347,4 м2. Окрім цього, вона є власницею 4 квартир у Києві загальною площею у 279,6 м2. Ще одна квартира площею 56,2 м2  у Києві належить їхній донці – Анні Гриценко.

Також Юлія Мостова володіє легковим автомобілем TOYOTA RAV4 2016 року випуску, вартість якого згідно з декларацією на момент придбання становила 674 тис. гривень.

Варто зауважити, що Анатолій Гриценко є керівником громадської організації “Громадянська позиція”.

Дружина кандидата на посаду глави держави володіє 41% акцій у Товаристві з обмеженою відповідальністю “ЗН ГРУП”, по 20% у ТзОВ “Видавничий дім “Ормос” та ТзОВ “Анкаріс”. Трохи менше, 16,7% акцій їй належить у ТзОВ “Комьюніті 8”. Згідно з даними You control усі ці компанії спеціалізуються на видавництві газет, журналів та періодики.

Також вона є у переліку юридичних осіб Товариства з обмеженою відповідальністю “ЗН УА”, та  Громадської організації  “ХАРТІЯ-4”.

Варто зазначити, Анатолій Гриценко задекларував пунсію у розмірі 139 тисяч 620 гривень. Кандидат також отримав зарплату за основним місцем роботи, а саме у Національному університеті  “Києво-Могилянська Академія” у розмірі 14 тисяч 885 гривень.

Його дружина, Юлія Мостова, задекларувала 374 тисячі 615 гривень доходу, зазначено, що це заробітня плата з ТзОВ “ЗН УА”, що є основним місцем її роботи.

Також Анатолій Гриценко задекларував проценти по депозиту в ПАТ «Державний ощадний банк України» – 179 тисяч 792 гривні.

На банківських рахунках, а зокрема у ПАТ «Державний Ощадний банк України» у Анатолія Гриценка 29 гривень та 134 тисяч 426 доларів. Окрім цього, кандидат на посаду глави держави задекларував 156 тисяч доларів готівкових коштів.

 

категорії
НовиниПолітика

Публікації по темі