В Росії створять дві офшорні зони

Держдума РФ схвалила законопроект про створення офшорів в Примор'ї і Калінінграді.

Держдума РФ схвалила законопроект про створення офшорів в Примор’ї і Калінінграді.

Російська Держдума прийняла в третьому, остаточному читанні пакет законів про створення спеціальних адміністративних районів (САР) на островах Русский в Примор’ї і Жовтневий в Калінінграді.

Стати резидентами внутрішніх офшорів на заході і сході Росії зможуть тільки зареєстровані за кордоном компанії. Також перереєструватися в САР не зможуть банки, некредитні фінансові організації, оператори платіжних систем та інші підзвітні центробанку Росії структури.

Зареєстровані в офшорних зонах компанії отримуватимуть статус міжнародних. При цьому, вони повинні інвестувати в Росії від 50 млн руб. за півроку.

У САР будуть діяти низькі податкові ставки. Отримати доступ до інформації про бенефіціарів резидентів територій зможуть тільки керуючі компанії, які контролюють органи і суди.

Платити податки з прибутку від продажу активів і з отриманих дивідендів бізнесу в САР не доведеться.

Компанії САР також звільнять від валютного контролю – вони не будуть вважатися валютними резидентами Росії. Однак усім російським компаніям при укладанні договорів або розрахунків з таким бізнесом доведеться дотримуватися правил валютного контролю.

категорії
Політика

Публікації по темі