В Україні обговорять проект Закону «Про адміністративну процедуру»

Законопроект зареєстровано під №9456.

У понеділок, 13 травня о 13.00 Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування проведе засідання «круглого столу» з метою обговорення законопроекту «Про адміністративну процедуру» (реєстр. №9456). Засідання відбудеться за адресою: вул. М. Грушевського, 18/2, кім. 12.

Про це повідомляє офіційний сайт Ради.

«Захід відбудеться спільно з проектом Європейського Союзу «Підтримка комплексної реформи державного управління в Україні» (EU4PAR) та проектом Академії Фольке Бернадотта «Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні».

До участі у заході запрошені народні депутати України, представники Кабінету міністрів України, центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування, всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, громадянського суспільства, експертного і наукового середовища, міжнародні партнери», — йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що реєстрація учасників розпочнеться о 12:30, а вхід за картками акредитації пройде через 9-й під’їзд.

категорії
Політика

Публікації по темі