Верховна Рада України розгляне 21 законопроект

Депутати сьогодні планують розглянути 26 законодавчих актів, з них 5 постанов і 21 законопроект.

Сьогодні о 10.00 розпочалось ранкове пленарне засідання Верховної Ради України. Нардепи планують розглянути 26 законодавчих актів, з них 5 постанов і 21 законопроект.

У першому читанні:

2143 2143-1 2143-2 2143-3 – Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про столицю України – місто-герой Київ”.
2130 – Проект Постанови про деякі питання забезпечення ефективної підготовки та участі національних збірних команд України до XXXII Олімпійських та XVI Паралімпійських ігор 2020 року.
1233 – Проект Закону про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо усунення норм, які порушують права та законні інтереси роботодавців України).

У другому читанні буде розглянуто:

1031 – Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо конфіскації незаконних активів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, і покарання за набуття таких активів.
1046 – Проект Закону про концесію.
1052 – Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про будівельні норми” щодо удосконалення нормування у будівництві.
1055-1 – Проект Закону про оренду державного та комунального майна.
2035 – Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прозорості власності провайдерів програмної послуги багатоканальних цифрових ефірних телемереж із загальнонаціональним покриттям.
1056-1 – Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту права власності.
1225 – Проект Закону про матеріальну відповідальність військовослужбовців та деяких інших осіб.
1042-1 – Проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо планування та системності законотворчої діяльності Верховної Ради України.
1039-2 – Проект Закону про внесення змін до статті 116 Регламенту Верховної Ради України щодо вимог до пропозицій і поправок до законопроекту, що готується до другого читання.
0896 – Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у зв’язку з набранням чинності Законом України “Про державну підтримку кінематографії в Україні”.
0889 – Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення захисту суб’єктів господарювання від неправомірних дій або бездіяльності дозвільних органів (друге читання).
0893 – Проект Закону про внесення змін до статті 133-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за безпідставну відмову у пільговому перевезенні окремих категорій громадян.

Окремо ті, які запропоновані для повторного розгляду з пропозиціями для Президента України:

0976 – Пропозиції Президента до Закону “Про державне визнання і підтримку Пласту – Національної скаутської організації України”.
0977 – Пропозиції Президента до Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за злочини, вчинені стосовно малолітньої особи, неповнолітньої особи, особи, яка не досягла статевої зрілості”.
0978 – Пропозиції Президента до Виборчого кодексу України.

категорії
Політика

Публікації по темі