Віктора Кусого призначили начальником управління майном спільної власності обласної ради

Віктор Кусий був в.о. начальника цього управління.

Сьогодні, 11 лютого, на пленарному засіданні сесії Львівської обласної ради було призначеного нового начальника  управління майном спільної власності обласної ради.

Згідно з прийнятим рішенням новим начальником даного управління став Кусий Віктор Васильович.

“У встановленому порядку Кусий Віктор Васильович, котрий пропрацював виконуючим обов’язків  управління майном спільної власності обласної ради пройшов всі необхідні процедури, стажування. Як на мене, у нього достатній термін перебування на посаді. Постійна комісія з питань майна та приватизації підтримала дане питання”, – повідомив під час розгляду питання Олександр Ганущин, голова Львівської обласної ради.

Віктор Кусий був в.о. начальника цього управління, після того, як у 2018 році звільнився з посади екс-керівник управління майном спільної власності Микола Бандра, що очолював це управління ще з 2006 року.

Згідно з декларацією за 2018 рік Віктор Кусий має у спільній власності квартиру у Львові, а от Оксана Томашук, з якою він спільно проживає має у власності одну квартиру та ще одну у спільній власності. Крім цього, варто зазначити, що він також користується автомобілем Toyota Auris 2008 року випуску, який належить Оксані Томашук.

У декларації також зазначено, що Віктор Кусий отримав у 2018 році 440 тисяч гривень заробітньої плати за основними місцями роботи. А от готівкою на той час зберігав 170 тисяч гривень.

Читайте нас у Telegram.

категорії
НовиниПолітика

Публікації по темі