Власник елітного майна, іномарок та біткоїнів, – Кандидат в Президенти Геннадій Балашов

В останній день передвиборної агітації редакція ІА «Вежа» познайомить Вас з статками кандидатів на пост Президента України.

В останній день передвиборної агітації редакція ІА «Вежа» познайомить Вас з статками кандидатів на пост Президента України.

В декларації Геннадія Балашова, поданій ним до ЦВК під час реєстрації кандидатом на пост Президента України, задекларовані три земельні ділянки в Києві загальною площею 1,4 тис. м кв., два житлові будинки: 466 м кв. та 100 м кв, вісім квартир сумарною площею понад 1500. м кв. Окрім того, він є власником трьох офісів у Києві, та одне приміщення у Києві орендує. Членам його сім’ї належать іще сім квартир (три в спільній власності) та офіс.

В автопарку кандидата на пост президента Геннадія Балашова – легковий автомобіль Mercedes-Benz 2013 року випуску, вартість якого згідно з декларацією на дату набуття у власність становила 500 тис. гривень. Таке ж авто має і його дружина – Наталія Балашова, його вартість 505 тис. грн. Донька Юлія Кулагіна – власниця Lexus RX 270 2013 року випуску, вартість на момент придбання – 400 тисяч гривень. Окрім того, кандидат володіє 10-ма гаражами.

Геннадій Балашов задекларував 10 біткойнів, які придбав у січні 2016 року.

Кандидат на посаду глави держави володіє компаніями ТОВ «Лісники Сіті», ПП «Агентство нерухомості Липки», ТОВ «Оушенсайд Котедж LLC» і ТОВ «A1A Оушеншор LLC».

Згідно з даними порталу Youcontrol, ТОВ «Лісники Сіті» працює понад 12 років, знаходиться у житловій будівлі міста Києва і займається в основному наданням юридичних послуг, поряд з чим – будівництво житлових і нежитлових будівель та розробка будівельних проектів, оптова торгівля лісоматеріалами, будівельними матеріалами та сантехнічним обладнанням, фруктами та овочами, оренда і управління нерухомістю. Розмір статутного капіталу – 1,5 мільйони гривень.

ПП «Агентство нерухомості Липки» у свою чергу має значно скромніший капітал – всього тисячу гривень. Підприємство існує на ринку 16 років і пропонує діяльність агентств по операціях з нерухомим майном як основний вид діяльності. Окрім того, поєднує з управлінням нерухомістю, юридичними послугами, дослідженням кон’юнктури ринку та виявлення суспільної думки та орендою і управлінням нерухомістю.

Окрім того, він є власником пляжного готелю. У 2015 році Геннадій Балашов і Сергій Притула спільно заснували в місті Flagler Beach (Флорида) компанію Oceanside Cottages LLC, згідно з інформацією в державному корпоративному реєстрі Флориди. Сьогодні Геннадію Балашову належать 67% від загального капіталу згаданого підприємства.

У 2018 році Геннадій Балашов отримав 1,2 мільйона гривень доходу від підприємницької діяльності. Його дружина Наталія Балашова та дочка Юлія Кулагіна минулого року заробили 370 тис. та 174 тис. гривень відповідно. Остання також отримала 206,4 тисячі гривень від відчуження рухомого майна та 6 тисяч страхових виплат.

Готівкою у кандидата спільно з дружиною зберігається 495 тисяч доларів, 330 тисяч євро та 2,4 мільйони гривень. Згідно з даними декларації, донька має готівкові кошти у розмірі 7000 євро.

Зауважимо, що Геннадій Балашов досі має фінансове зобов’язання перед кредиторами. У квітні 2006 року ним оформлено кредитування під заставу квартири на суму 250 тис. доларів в АТ “УкрСиббанк”, поручителем у якому стала його дружина. А в листопаді 2007-го року кредитну угоду на суму 2 млн 344 тис. гривень із “Райффайзен Банк Аваль” підписала його донька. Кредит оформлено під заставу квартири, поручитель – батько. Також у декларації зазначено, що 1 січня 2017 року на рахунок основної суми позики в “УкрСиббанк” було сплачено 28,3 тис. доларів, а в “Райффайзен Банк Аваль” – 263 тис. гривень та 92 тисячі гривень.

Варто зазначити, що декларуванню не підлягали цінні папери, корпоративні права, кошти на рахунках в банку чи інших фінансових установах, дорогоцінні (банківські) метали, якими ймовірно також володіє кандидат на посаду Президента України.

 

категорії
НовиниПолітика

Публікації по темі