Все майно та кошти належать дружині, – Кандидат в Президенти Юрій Бойко

В останній день передвиборної агітації редакція ІА «Вежа» познайомить Вас з статками кандидатів на пост Президента України.

В останній день передвиборної агітації редакція ІА «Вежа» познайомить Вас з статками кандидатів на пост Президента України.

У декларації родини Бойків – квартира в Росії, земельна ділянка на Донеччині та оплата юрпослуг в США. Майже усе майно, активи компаній та грошові активи кандидата на посаду Президента України записані на дружину.

Політик в своїй декларації вказав дві земельні ділянки у Київській та Донецькій областях загальною площею 2,5 тис. м кв. та 10 у власності дружини Віри Бойко загальною площею 19,6 тис. грн. Їх сумарна вартість на дату набуття складає понад 1,3 млрд гривень. Окрім того, дві чималі ділянки у 10 тис. та 11,5 тис. метрів квадратних родина орендує у Вишенківської сільської ради.

Також дружина кандидата є власницею квартири у Росії площею 220,3 м кв. придбаною у 2006 році за 2,7 млн гривень. Раніше, у 2001 році, Віра Бойко придбала квартиру у столиці, площею 257 м кв. за 444 тисячі гривень. Окрім того, на ім’я дружини у 1994 році у місті Рубіжне на Луганщині придбано дві квартири: 37 м кв та 80,7 м кв. Ще одна квартиру у столиці у спільній власності подружжя.

Серед нерухомого майна родини Бойків також житловий будинок у 30 км від Києва площею 444,8 м кв, записаний на дружину. Офіс у місті Києві площею 25,7 м кв Юрій Бойко орендує у ТОВ “Столична нерухомість”. Серед об’єктів незавершеного будівництва на момент подання декларації він мав 2 житлових будинки у Київській та Донецькій областях.

В автопарку кандидата – легкові автомобілі Mercedes-Benz GL500 2006 року, вартість якого на дату набуття у власність становила 696 тис., та ВАЗ моделі 2101 1978 року, вартість якого невідома. Варто зазначити, що машини у власності Юрія, а от гараж на Луганщині та паркомісце у Росії – належать Вірі Бойко.

Дружина кандидата на пост Президента України також задекларувала 3 твори мистецтва, 3 комплекти ювелірних прикрас та один кулон, вартість якого становила 226 тис. гривень на момент набуття власності.

Варто також вказати, що Вірі Бойко належать 59 тис. акцій ПАТ “Луганський електроапаратний завод”. Згідно з даними Youcontrol, компанія сьогодні має податковий борг у розмірі 50,9 тис грн, знаходиться під санкціями з 4-ма відкритими виконавчими провадженнями.

Також вона володіє усіма корпоративними правами ТОВ “Столична нерухомість”. До слова, це та компанія, у якої Юрій Бойко орендує офіс у місті Києві. Також Вірі Бойко належать 43% Луганського ТОВ «Шпон», який за даними Youcontrol перебуває у стані припинення, та 25% Київського ТОВ “Фортекс”, який займається оптовою торгівлею паливом.

Дохід Юрія Бойка в Управлінні справами Верховної Ради України згідно з даними декларації склав 248 тисячі гривень. Кошти для забезпечення депутатської діяльності склали 252 тис. гривень, проценти від “Банк кліринговий дім” склали 6500 гривень.

Дружина ж отримала значно більше: 3,6 млн гривень від ТОВ “Столична нерухомість”, 1,1 млн від ТОВ “Керуюча компанія “Група поліпластик”. Окрім того, Віра Бойко отримала 110 тисяч гривень пенсії, 2,1 млн гривень сумарно – банківські проценти, іще 1,7 млн гривень склали дивіденди від підприємства, що займається нерухомістю.

Серед грошових активів родини – 14 тисяч доларів й 4 гривні на банківських рахунках у Юрія Бойка та 10,8 мільйонів гривень, 48 тис. дол., і 3,3 млн руб. у дружини. Готівкою подружжя зберігає 219 тисяч гривень, 894 тисяч доларів та 17,5 тисяч євро. Як не дивно, більшість готівки у власності дружини.

Окремо варто зазначити, що кандидат на пост Президента України оплачує юридичні послуги компанії Greenberg Traurig в США. У декларації він зазначив розмір виплат за цими послугами у 245 тисяч гривень. Вказано, що послугами Greenberg Traurig Юрій Бойко користується з початку 2015 року.

Також кандидат декларує, що відшкодував витрати Анатолію Бойку, ймовірно його батьку, на суму 11 млн 612 тис. грн.

Довідка

Greenberg Traurig – міжнародна юридична фірма, заснована в Майамі, штат Флорида, США в 1967 році. Вона має 38 відділень в Сполучених Штатах, Латинській Америці, Європі, на Близькому Сході і в Азії і близько 2000 адвокатів по всьому світу.

категорії
НовиниПолітика

Публікації по темі