«Я залишаюся в опозиції і не тримаюся за крісло», – Олександр Ганущин

Депутати не включили звіт голови Львівської облради до порядку денного пленарного засідання облради.
Джерело: Перший Західний

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин переконаний, що за рішенням не включати його звіт до порядку денного пленарного засідання облради стоїть Володимир Гірняк, заступник Львівської обласної ради.

Про це він заявив після слухання депутатських запитів під час пленарного засідання сесії облради.

За його словами, юридична процедура передбачає, що під час обговорення звіту може виникнути пропозиція стосовно недовіри голові Львівської обласної ради. «Це є підставою для окремої групи людей так вважати, які готові боротися за крісло обласної ради, зміну голови обласної ради. Але сьогодні й них на це немає голосів. Вони чекають нової «зеленої» влади у Львівському регіоні, щоб підкріпитися їхньою позицією і провести це рішення», – заявив Олександр Ганущин.

Голова ЛОР переконаний, що рушієм таких ініціатив став у цій сесійній залі Володимир Гірняк, заступник Львівської обласної ради. «Нічого персонального, просто бізнес», – наголосив Олександр Ганущин і додав, що ці ініціативи з’явилися після його заяв щодо того, що Львівщина залишиться в опозиції до новообраного президента Володимира Зеленського.

«Я ніколи не соромився бути в цьому залі в опозиції, про що чесно заявив, і не тримаюся за крісло, і готовий бути чи там, чи тут», – підсумував він.

категорії
НовиниПолітика

Публікації по темі