Юрій Луценко заявив про відставку

Та попросив Парламент розглянути рішення цього тижня

Генпрокурор України Юрій Луценко заявив, що подасть заяву у відставку сьогодні, 6 листопада, адже не може допустити “двовладдя в країні, коли правоохоронну систему знищують бездоказово, навіть за розкритий злочин”.

Про це він сказав під час виступу у Верховній Раді, передає “Українська Правда”.

“Щоб не було сумнівів, що за владу ніхто не чіпляється, я сьогодні подаю заяву про відставку президенту України, і ви в парламенті маєте розглянути це питання. Прошу зробити це цього тижня… Як глава правоохоронної системи сьогодні подам заяву, а вам вирішувати, чи Мустафа Найєм (нардеп) буде керувати слідством і встановлювати з екранів телевізора винних, чи правоохоронні органи, які несуть за це кримінальну відповідальність”, – сказав Юрій Луценко.

Також за словами Генпрокурора, тимчасова слідча комісія щодо розслідування справи про вбивство Катерини Гандзюк, радника мера Херсона і активістки, буде неефективною.

“Організаторам ТСК потрібен не результат. Їм потрібен піар для боротьби за владу. Я говорю речі, які ніколи ще не казав, але я маю за важливе їх сказати… Сьогодні звинувачують не тих, хто вбив Гандзюк і затриманий національною поліцією, а тих, хто по думці слідчого не вказує на потрібного їм замовника. Це все боротьба за владу”, – наголосив Юрій Луценко.

категорії
Політика

Публікації по темі

Новини