Закон про ринок електроенергії отримав «зелене світло»

Тепер закон може підписати голова ВРУ та передати на підпис президенту.
https://www.ukrinform.ua/rubric-economy/2620019-energorinok-pocav-testuvati-operacii-z-kupivliprodazu-elektriki-na-dobu-napered.html

Парламент відхилив постанову про скасування свого рішення щодо прийняття змін до закону №2233-П «Про ринок електроенергії».

Тепер закон може підписати голова ВРУ та передати на підпис президенту.

За проект постанови авторства депутата від «Європейської солідарності» Михайла Бондаря проголосували лише 47 нардепів з 378 зареєстрованих у сесійній залі.

У пояснювальній записці до проекту постанови його автор зазначав, що при розгляді законопроекту в сесійній залі народні депутати висловили зауваження щодо змісту законопроекту. Однак на голосування було винесено питання про визнання проекту закону не потребує доопрацювання.

Тепер, після відхилення постанови, голова парламенту може підписати зміни до закон про ринок електроенергії і передати їх на підпис президенту.

Нагадаємо, Верховна Рада іще 4 грудня підтримала законопроект про внесення змін у закон «Про ринок електричної енергії».

Зокрема законопроектом передбачено заборону на імпорт електроенергії з РФ за двостороніми договорами.

Також Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, отримує право обмежувати імпорт електроенергії.

Окрім того, у законопроекті враховано поправку, котра дозволяє «Енергоатом» продавати на вільному ринку до 15% виробленої електроенергії.

категорії
Політика

Публікації по темі