Закон щодо протидії коронавірусу передбачає відтермінування подання декларацій

Рада продовжила подання е-декларацій до 1 квітня.

Прийнятий 17 березня на позачерговій сесії Верховної Ради закон щодо протидії коронавірусу передбачає також продовження терміну подання е-декларацій до 1 квітня.

Про це йдеться у тексті закону, який народні депутати прийняли напередодні.

«Встановити, що декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, які відповідно до статті 45 цього Закону подаються за минулий рік до 1 квітня, у 2020 році суб’єкти декларування подають до 1 червня», – пишеться у тексті.

Відтак, особи, які у період до 1 червня 2020 року не мали можливості подати декларацію звільняються від відповідальності за несвоєчасне подання такої декларації чи повідомлення у зазначений період.

Нагадаємо, що закон передбачає кримінальну та адміністративну відповідальність за порушення заходів безпеки поширенню вірусу; можливість надання відпустки на час карантину, яка передбачена у змінaх до Трудового кодексу; надбавки медичному персоналу і іншим особам, які протидіють поширенню коронавірусу; організація оперативної закупівлі ( із можливістю повної передоплати за товари і послуги, а також із звільненням від податків) ліків і медичних виробів для запобігання коронавірусу.

Читайте нас у Telegram.

 

 

категорії
НовиниПолітика

Публікації по темі