Зеленський призначив Івана Баканова першим заступником Голови СБУ

З 25 січня 2013 року він є керівником ТОВ "Квартал 95".

 Президент Володимир Зеленський призначив І.Баканова першим заступником Голови Служби безпеки України — начальником Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління Служби безпеки України.

Про це йдеться у відповідному розпорядженні №316/2019, опубліковане на сайті АП.

“Призначити Баканова Івана Геннадійовича першим заступником Голови Служби безпеки України — начальником Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління Служби безпеки України”, – йдеться в указі.

Відомо, що Іван Баканов родом із Кривого Рогу. Закінчив Академію праці, соціальних відносин у Києві.

З 25 січня 2013 року він є керівником ТОВ “Квартал 95”, а з 27 грудня 2013 — керівником ТОВ “Студія Квартал-95”.

Нагадаємо, як повідомляли, Президент Володимир Зеленський заявив, що розпускає Верховну Раду

“Я прошу звільнити  з посад голову Служби безпеки України, генерального прокурора, міністра оборони. І це далеко не все, що ви можете зробити. Але для початку достатньо. У вас на це буде два місяці. Зробіть це і повісьте медалі собі. Непогані бали на дострокові парламентські вибори. Я розпускаю Верховну Раду восьмого скликання”, – сказав Володимир Зеленський.

Додамо, що згідно з Конституцією України позачергові вибори до Верховної Ради призначаються президентом і проводяться в період шістдесяти днів з дня опублікування рішення про дострокове припинення повноважень Верховної Ради.

категорії
Політика

Публікації по темі