Зеленський вимагає звільнити керівників СБУ у Рівненській, Житомирській та Волинській областях

Керівники можуть бути причетними до незаконного видобутку бурштину.

Президент Володимир Зеленський заявив, що вимагає звільнення керівників СБУ в Ріненській, Житомирській та Волинській області через їхню можливу причетність до незаконного видобутку бурштину.

Про це повідомляють на сайті Президента України.

Крім того, Зеленський звернувся до голови Національної поліції Сергія Князєва з вимогою звільнити з посад керівників Рокитнівського, Дубровицького, Володимирецького, Зарічненського і Сарненського районних відділів поліції у Рівненській області, керівників Олевського та Овруцького районних відділів поліції Житомирської області й керівників Ратнівського та Любешівського районних відділів поліції Волинської області.

Також Президент закликав начальника Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Андрія Курінського піти у відставку, а керівника головного управління Нацполіції Житомирщини – звільнитися.

«Ми розуміємо, що люди полюють на бурштин, що це справжня війна кримінальних авторитетів, які прикривалися і поліцією, і СБУ, і прокуратурою, з державою», – заявив Володимир Зеленський.

Крім того, на нараді, яка відбулась сьогодні на Житомирщині, Президент порушив питання щодо необхідності посилення відповідальності за незаконний видобуток бурштину та внесення змін у законодавство.

категорії
Політика

Публікації по темі