Знімки з космосу: Крим перетворюється на пустелю

Окупований Росією Крим катастрофічно втрачає рослинність

На тимчасово окупованій території АР Крим зафіксовано значне зменшення рослинності. Дані космічної зйомки свідчать про значне погіршення стану унікального рослинного світу півострова

Про це свідчать фотографії півострова, зроблені з космосу, передає прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій.

За даними дистанційного зондування встановлено, що впродовж двох років індекс NDVI, який застосовується для кількісної оцінки рослинного покриву, в деяких частинах АР Крим знизився до найнижчої позначки 0,3. Загалом у червні 2018 року, в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року, зниження значення загального індексу NDVI по території АР Крим склало 23%. Загальне зниження кількості опадів цього року також негативно вплинуло на стан рослинності на півострові.

У Міністерстві також зазначили, що нехтування цими негативними явищами окупаційною владою РФ може призвести до знищення унікальних екосистем Кримського півострова  – до руйнації заповідних ландшафтів, ерозії ґрунтів, унеможливлення ведення традиційного сільського господарства.

 

категорії
Політика

Публікації по темі