Виконком схвалив програму розвитку транспорту до 2020 року

Виконавчий комітет Львівської міської ради схвалив рішення «Про затвердження Плану дій розвитку транспорту у м. Львові до 2020 року».

Виконавчий комітет Львівської міської ради схвалив рішення «Про затвердження Плану дій розвитку транспорту у м. Львові до 2020 року».

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Ми цього року почали працювати з GIZ і маємо до кінця 2020 року розробити план сталої мобільності нашого міста за європейською методологією. Проблема з транспортом є дуже болючою вже зараз для Львова і тому ми вирішили прийняти тимчасовий план, який би ґрунтувався на основних засадах і принципах сталої мобільності. Над цим Планом працювали робочі групи за участю працівників Львівської міської ради по питаннях транспорту, а також наші колеги з GIZ», – зазначив Олександр Кобзарев, директор КУ «Інститут міста».

Як зазначається, основна мета затвердження програми — це координація зусиль усіх служб, які залучені до вирішення транспортної проблеми міста. «Ми пропонуємо список заходів по 5 напрямках: Громадський транспорт; Ремонт вулиць, організація руху; Паркування; Громадський простір і пішохідний рух; Розвиток веломережі», – розповів Олександр Кобзей.

«Ми проаналізували і систематизували вже відомі всім плани по закупівлі транспорту, по ремонту мережі, по ремонту вулиць. Щодо паркування, то всім відомо, що з вересня цього року вступає в дію новий закон. Очікуємо, що це суттєво змінить систему паркування. Більше того, зараз ми аналізуємо всі можливості для паркування, щоб коли цей закон ввійде в дію, можна було знайти, де запаркуватися, а не попадати під штрафи», – додав він.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі