В Оброшине завершать будівництво школи розпочате у 1989 році

Для завершення будівництва школи передбачено витратити 90 млн 782 тисячі гривень.
джерело фото - Gazeta.ua

Для завершення будівництва школи передбачено витратити 90 млн 782 тисячі гривень.

Відповідний тендер опубліковано у системі Prozzoro.

Як зазначалось у проекті, що був поданий Оброшинського сільською радою, до Мінрегіонбуду, будівництво школи було розпочате іще у 1989 році, втім через недофінансування реалізація проекту була призупинена. В 2016 році за кошти ДФРР було зроблено шатровий дах, що захистило зведену будівлю від погодних умов.

«Діюча школа с.Оброшине має проектну вмістимість 450 учнів, станом на 01.01.2016 року в ній навчаються 500 учнів, тому доводиться проводити навчання в дві зміни, що спричиняє незручності», – зазначається у проектній документації.

Добудова школи створить 270 додаткових учнівських місць, що усуне потребу у навчанні в дві зміни. Також будуть створені додаткові 25 робочих місць для викладачів та 10 для обслуговуючого персоналу.

18 червня, Оброшинська сільська рада оголосила тендер в системі Prozorro для проведення торгів з визначення підрядника з завершення будівництва нової школи. Визначення переможця відбудеться 5 липня.

Варто зазначити, що будівництво нової школи планують завершити до 2021 року або до повного виконання сторонами договірних зобов’язань.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що на реконструкцію існуючої ЗОШ ім. Лева Шанковського, що в с. Оброшине витратять 26 млн 400 тис. грн.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі