В українських школах почнуть переробляти відходи з їдалень

у 200 навчальних закладах України будуть встановлені спеціальні компостери для переробки харчових відходів з їдалень

За результатами еко-освітнього конкурсу «Компола» у 200 навчальних закладах України будуть встановлені спеціальні компостери для переробки харчових відходів з їдалень.

Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак і Міністр освіти і науки Лілія Гриневич оголосили результати еко-освітнього конкурсу «Компола».

Серед переможців конкурсу 165 загальноосвітніх шкіл, 12 шкіл інтернатів, 22 опорні школи та 1 спеціальна ЗОШ для дітей з особливими освітніми потребами.

На Львівщині перемогу у проекті здобули 10 навчальних закладів. Зокрема, компостери встановлять у трьох навчальних закладах м. Львова – Спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 69, Середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 29 Львова та Львівському фізико-математичному ліцеї-інтернаті при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Зазначимо, «Компола» спільний екологічний проект Міністерства екології та природних ресурсів та Міністерства освіти та науки України направлений на підвищення рівня екологічної освіти та залучення молоді до практичних навичок сталого розвитку та споживання.

Сам проект «Компола» був започаткований київськими школярами Нікітою Шульгою та Софією-Христиною Борисюк. Після цього його ідею підтримали Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак та Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. Зараз проект вже успішно реалізований в 32 навчальних закладах в різних куточках України.

категорії
Суспільство

Публікації по темі