Громада проти будівництства на вул. Куликівській

Громада виступає проти будівництва на вул. Куликівська 10а. Мешканці остерігаються, що в наслідок будівельних робіт буде пошкоджено сусідні будинки. Громадські слухання, що відбулись між сторонами конфлікту, не вирішили суперечку.

Громада виступає проти будівництва на вул. Куликівська 10а. Мешканці остерігаються, що в наслідок будівельних робіт буде пошкоджено сусідні будинки. Громадські слухання, що відбулись між сторонами конфлікту, не вирішили суперечку.

Про це стало відомо під час звіту Ореста Тимчишина, голови Франківської районної адміністрації, перед виконавчим комітетом ЛМР.

Згідно звіту, на громадські слухання було зареєстровано 90 мешканців, а також участь взяли представники управління архітектури і урбаністики, забудовники об’єкта, співласники, архітектор та інші.

За словами Ореста Тимчишина, на зборах обговорювали питання щодо можливості зсуву грунтів, цільового призначення нежитлових приміщень, а також про можливість пошкодження дотичних будинків при будівництві та інші питання, які були задоволені відповідями спеціалістів.

Натомість, Анна Біликівська, голова ГО «Народна дія», виявила своє обурення щодо того, як було проведене зібрання.

«Наші мешканці, які прийшли на зборище – їх було 10. Всі решта – це були люди від забудовника. Вони в грубій формі ображали мешканців, які хотіли задавати свої питання і хотіли виступати – вони їм не дали говорити.» – сказала голова ГО «Народна дія».

Також вона звернулась з проханням організувати групу з представників членів виконкому для зустрічі з жителями будинків для обоговорення даної проблеми.

Зазначимо, на початку березня цього року у Львівську міську раду звернулися Михайло Перець, Христина Цісак та Галина Мелещенко з проханням надати їм дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0264 га на вул. Куликівській, 10-а – вул. Академіка А. Сахарова, 68.

Ця ділянка належить до земель, що не надані у власність або у користування, відтак громадяни хочуть отримати її для будівництва та обслуговування житлового будинку з подальшим переведенням ділянки до земель житлової та громадської забудови.

Відразу поруч розташовані дві ділянки, вільні від забудови загальною площею 0,0706 га. Одну із них власник, Олег Мазепа, передав у користування згаданим трьом громадянам, іншу ділянку фактично використовує Марія Мазепа, яка надала нотаріальну згоду на вилучення цієї земельної ділянки також на їхню користь.

Незважаючи на те, що на згадані земельні ділянки не вказані кадастрові номери, можна зробити висновок, що вони розташовані відразу поруч із незавершеним будівництвом на вул. Академіка А. Сахарова, 70, дозволи на яке суд скасував ще у 2016 році. Під час сесії міської ради, 19 квітня, депутати так і не змогли відібрати у горе-забудовника, ПП «Гарантекспо», цю земельну ділянку. Сьогодні тут жодні роботи не ведуться, незавершене будівництво є у занедбаному стані.

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі