Для отримання субсидії доведеться декларувати доходи усіх членів сім’ї

Про це йдеться у роз’яснені Міністерства соціальної політики
Джерело фото - ukr.media

Відтепер, для оформлення субсидії українцям необхідно буде декларувати доходи усіх членів сім’ї, в тому числі тих, що проживають за іншою адресою.

Про це йдеться у роз’яснені Міністерства соціальної політики опублікованому на сайті teplo.gov.ua.

«з 1 травня 2018 року змінює форму Декларації про доходи. Відтепер декларувати необхідно буде доходи всіх членів сім’ї (чоловіка, дружини та неповнолітніх дітей), навіть тих, які зареєстровані за іншими адресами. При цьому соціальні норми житла та соціальні нормативи житлово-комунального обслуговування за адресою домогосподарства на таких осіб не розраховуються», – зазначається у повідомлені.

Мінсоцполітики зазначає, що таке нововведення пов’язане із ситуаціями, коли чоловік прописаний за одною адресою, дружина і діти за іншою. «Чоловік працює, дружина, скажімо, у декретній відпустці або взагалі не працює. Такі сім’ї раніше отримували чималу субсидію, адже доходи чоловіка не враховувалися. Втім гроші щомісяця він приносив саме в цю сім’ю», – зазначає Мінсоцполітики.

Нагадаємо, з 1 травня вступили в силу нові правила нарахування субсидій.  Зокрема, згідно нових правил, у отриманні субсидії буде відмовлено, якщо у власності сім’ї є автомобіль, якому менш ніж 5 років, крім мопеда та машини, наданої органом соціального захисту населення.

Також у отримані субсидій за новими правилами буде відмовлено власникам квартир, площа котрих перевищує 120 кв. м, а будинка – 200 кв. м, крім дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей.

категорії
Суспільство

Публікації по темі