ДП «Львіввугілля» придбає для шахти «Степова» обладнання на 120 млн гривень

Державне підприємство «Львіввугілля» придбає гірничошахтне обладнання для шахти «Степова» на 120 млн 650 тисяч гривень.

Державне підприємство «Львіввугілля» придбає гірничошахтне обладнання для шахти «Степова» на 120 млн 650 тисяч гривень.

Відповідний тендер розміщено в системі Prozorro.

Відповідно до тендерної документації для шахти «Степова» придбають очисний комбайн типу УКД-400 або аналог, забійний конвеєр СП251.13 довжиною 300 метрів, механізм переміщення секції кріплення з гідродомкратом (200 шт), консолі кріплення для використання у комплексі з очисним комбайном (400 шт).

Аукціон з визначення переможця відбудеться 31 серпня 2018 року.

Нагадаємо, 31 травня, справу щодо шести керівників шахти «Степова» на Львівщині, які обвинувачуються у порушенні правил безпеки, які спричинили вибух та загибель восьми працівників, скерували до суду.

Зазначимо, 2 березня 2017 року близько 12:00 на відокремленому підрозділі “Шахта “Степова” ДП “Львіввугілля”, розташованій у селі Глухів Сокальського району, стався вибух метаноповітряної суміші. Внаслідок цього восьмеро працівників шахти загинули та ще 23 були травмовані.

За цим фактом було відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) КК України. Санкція статті передбачає покарання – обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на строк до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі