Екс-регіонал Валентин Ничипоренко відкрив в Східниці аквапарк

Сьогодні, 20 червня, за участі представників Львівської ЛОДА, в Східниці відкрили аквапарк у відпочинковому комплексі «Три сини і донька», що належить колишньому регіоналу Валентину Ничипоренко.
Джерело фото - ЛОДА

Сьогодні, 20 червня, за участі представників Львівської ЛОДА, в Східниці відкрили аквапарк у відпочинковому комплексі «Три сини і донька», що належить колишньому регіоналу Валентину Ничипоренко.

Під час відкриття аквапарку заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук подякувала «інвесторам, які не втратили віру в Україну і продовжують вкладати кошти в її розвиток». «Сьогоднішнє відкриття цього чудового комплексу обов’язково привабить до нас туристів та дозволить нам й надалі йти шляхом сучасного розвитку та успіху», – зазначила Оксана Стоколос-Ворончук.

Як зазначає прес-служба Львівської ОДА, у будівництво аквапарку, яке розпочали минулого року, інвестували 26 млн гривень.

Варто зазначити, що готельно-відпочинковий комплекс  «Три сини і донька» належить ТзОВ «Владо» колишнього регіонала Валентина Ничипоренко.

Сам екс-регіонал також був присутній під час відкриття новозбудованого аквапарку. «У нас тут одні з найвищих гірок в Україні – 24 метрів. Як правило, аквапарки будують в обласних центрів. Тут, у Східниці, аквапарк збудований не для заробляння грошей, а для приваблення туристів та створення візитівки наших рідних Карпат», – зазначає Валентин Ничипоренко, передає прес-служба ЛОДА.

Зазначимо, згідно інформації порталу Youcontrol, офіційно власником ТзОВ «Владо» є дружина екс-нардепа Олена Ничипоренко.

У 2013 році ТОВ «Владо» за 245 тисяч гривень стало власником двох свердловин та чотирьох джерел унікальної лікувальної «Нафтусі» у курортному містечку Східниця на Львівщині. Раніше шість об’єктів належали ПП «Перспектива», котра збанкрутувала. Її майно обласне управління юстиції виставило на продаж і таки продало за 245 тис. грн «Владо».

Чинний сільський голова Східниці Іван Піляк, також пов’язаний із ТОВ «Владо». Як зазначає газета «Ратуша» у публікації від 2013 року, Іван Піляк був виконавчим директором у пансіонаті нардепа «Три сини і донька». Окрім того він зазначений як помічник народного депутата на громадських засадах. Під час продажу права власності на свердловини він лобіював інтереси екс-регіонала Ничипоренко. Тоді керівник КП «Східницькі джерела» Наталія Федьків стверджувала, що люди були б готові навіть самі фінансувати комунальне підприємство, але голова не дає можливості.

Додамо, у новому аквапарку функціонуватимуть два дитячі басейни з атракціонами й стільки ж для дорослих – відпочинкового й спортивного, а також водні гірки – мультіслайд, анаконда, циклон, рафтінг, бумеранг.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі