З держбюджету виділили 150 млн гривень на будівництво Палаців спорту

В Україні збудують шість багатофункціональних Палаців спорту, більшість із котрих зможуть приймати 3 тисячі глядачів.

В Україні збудують шість багатофункціональних Палаців спорту, більшість із котрих зможуть приймати 3 тисячі глядачів.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні міжвідомчої комісії з відбору об’єктів для надання субвенції на будівництво і реконструкцію палаців спорту.

З 11 було відібрано 6 міст, у котрих будуть збудовані Палаци спорту. Вінниця,Тернопіль, Хмельницький, Львів та Черкаси матимуть по 27 млн. державної підтримки, а Рівне  – 15. Дофінансування проектів буде здійснено за рахунок обласного та місцевого бюджету.

Однією з основних вимог до проектів була наявність мінімум 2500 глядацьких місць. Це у перспективі дасть можливість українським клубам брати участь у Єврокубках.

«За останні 30 років у країні не побудований жоден палац спорту державним коштом. Сьогоднішній результат я вважаю перемогою українського спорту. Сам проект був ініційований президентом ФБУ Михайлом Бродського, цю ініціативу підтримав Прем’єр Володимир Гройсман  та віце-прим’єр В’ячеслав Кириленко. На сьогодні це уже не просто перспектива шістьох сучасних спортивних арен, а реальність, з чітко узгодженими бюджетами та джерелами фінансування. Окрім баскетболу багатофункціональні спортивні арени зможуть приймати й інші види спорту, сучасні концерти та виставки», – зазначив Володимир Драбіковський, генеральний секретар Федерації баскетболу України.

Будівництво нових спортивних об’єктів розпочнеться восени 2018 року. Львівський палац спорту планується збудувати в спальному районі Сихів.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі