«Львівелектротранс» відсудив близько 50 тисяч гривень штрафів у винуватців ДТП

Компенсаційні сплати надійшли від винуватців незначних ДТП, що спричинили суттєві затримки у русі міського електротранспорту.

За минулий тиждень на рахунок ЛКП «Львівелектротранс» поступили компенсаційні сплати на загальну суму близьку до 50 тисяч гривень від винуватців незначних ДТП, що спричинили суттєві затримки у русі міського електротранспорту. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

Про це пише повідомила прес-служба ЛМР.

Простій трамвайних вагонів по маршрутах № 2 та № 7 через перешкоджання руху 12.06.2018р. з 18.46 год. по 21.25 год. через ДТП, що мало місце у м. Львові на вул. Личаківській з вини автомобіля марки «Ніссан». Отримано компенсацію на суму: 29 869,53 грн.

Зокрема йдеться про простій трамвайних вагонів по маршрутах № 2 та № 7 через перешкоджання руху 14.06.2018р. з 08.55 год. по 10.40 год. у м. Львові на вул. Мечникова внаслідок зіткнення автомобілів марки «БАЗ» та «Сітроен». Отримано компенсацію на суму: 19 676,83 грн.

Як повідомив Ігор Дворянин, начальник служби безпеки ЛКП «Львівелектротранс», практика компенсаційних виплат напрацьована юристами підприємства уже сьогодні показує позитивний результат.

«Маємо позитивну динаміку зменшення кількості випадків та часу простоїв міського електротранспорту внаслідок незначних ДТП та паркування у непризначених для цього місцях», — розповів Ігор Дворянин.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі