«Львівелектротранс» продовжує приховувати публічну інформацію

Сьогодні «Львівелектротранс» судиться з Уповноваженим з прав людини за інформацію

Йдеться про надання інформації про перераховані «Львівелектротрансу» кошти і передане підприємству майно від Львівської міської ради за роки існування ЛКП «Львівелектротранс»

Як повідомив керівник ГО «За якісний транспорт» Святослав Товстига журналістам Дивись.info:

«Я скерував запит на доступ до публічної інформації до Львівської міської ради, аби дізнатися, скільки коштів та майна з оціночною вартістю було передано комунальному підприємству від ЛМР за період 2001-2018 року. Мій запит переадресували на ЛКП «Львівелектротранс», який відмовив у наданні інформації. Я звернувся до Уповноваженого з прав людини, який розглядає подібні скарги. Офіс Уповноваженого відкрив провадження і звернулися до ЛКП за роз’ясненнями. У листі йшлося, що ЛКП зобов’язане надати таку інформацію за 5 робочих днів і кілька сторінок аргументів, чому ця інформація публічна».

У відповіді на інформаційний запит ЛКП «Львівелектротранс» зазначає, що підприємство не вважає таку інформацію публічною. Розпорядником інформації, на думку ЛКП, є Львівська міська рада. Водночас, на сайті Львівської міської ради викладений лише фінансовий звіт за перший квартал 2017 року, а також звіти за 2014-2016 роки.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі