«Львівська залізниця» отримає оновлену електричку

ПАТ "Укрзалізниця" планує протягом 2018 року оновити 22 електрички. В червні уже була проведена модернізація трьох електричок, одну з котрих отримає «Львівська залізниця».

ПАТ “Укрзалізниця” планує протягом 2018 року оновити 22 електрички. В червні уже була проведена модернізація трьох електричок, одну з котрих отримає «Львівська залізниця».

Про це повідомляє «Укрзалізниця» передає видання Центр транспортних стратегій.

«Приміське сполучення залишається проблемним питанням. Маємо сьогодні більше 90% зносу парку і збитків тільки за минулий рік від цих перевезень на 4,5 млрд грн. Однак власними силами, крок за кроком, надолужуєм те, що майже не робилося багато років, – оновлюємо приміський рухомий склад. у 2018 року плануємо оновити 22 електрички», – цитують в УЗ слова керівника компанії Євгена Кравцова.

Також повідомляється, що в червні була проведена модернізація трьох електричок, які будуть експлуатуватися на Південній, Південно-Західній та Львівській залізницях.

Оновлена електричка курсуватиме за маршрутом Львів-Сянки, через станції Самбір, Старий Самбір, Турка та інші.

Базова вартість капітально-відновлювального ремонту одного поїзда становить від 35 до 38 млн грн. Ремонтувалися електропоїзди на Київському електровагоноремонтом заводі.

Крім капітального ремонту, на зазначених поїздах виконаний комплекс робіт, спрямований на поліпшення умов перевезень пасажирів і підвищення надійності електропоїздів в експлуатації. Зокрема, як кажуть в УЗ, фарбування виконана більш якісними емалями, встановлені блоки сидінь з поліпшеними ергономічними властивостями, вагони обладнані сучасним економічним освітленням. Для забезпечення безпеки руху електропоїздів підвищена надійність ходової частини, замінено застаріле електрообладнання на сучасне, встановлено нове світлосигнальне обладнання.

Електричка, яка буде експлуатуватися ПЗЗ в Київській області, додатково обладнана новою системою оповіщення з інформаційним табло, електронними покажчиками маршруту і нумерації вагонів.

Нагадаємо, в 2017 році “Укрзалізниця” відремонтувала 13 приміських поїздів. У грудні Євген Кравцов говорив, що оновлення одного приміського електропоїзда обходиться УЗ приблизно в 46 млн грн. У минулому році ремонтні роботи також виконував Київський електровагоноремонтний завод, який є підприємством зі структури “Укрзалізниці”.

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі