Львівська ОДА розподілить 8,2 млн гривень на інклюзивно-ресурсні центри, – Любомира Мандзій

До 1 вересня на Львівщині мають запрацювати 25 інклюзивно-ресурсних центрів, на створення котрих держава у 2018 році виділила 8,2 млн гривень субвенції. Наразі Львівська Ода готує розпорядження щодо розподілу коштів.

До 1 вересня на Львівщині мають запрацювати 25 інклюзивно-ресурсних центрів, на створення котрих держава у 2018 році виділила 8,2 млн гривень субвенції. Наразі Львівська ОДА готує розпорядження щодо розподілу коштів.

Про це розповіла Любомира Мандзій, директор Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації.

«Відповідно до наказу міністерства, передбачені типові вимоги до облаштування інклюзивних центрів. В нас є кошти на обладнання для інклюзивно-ресурсних центрів. На сьогоднішній день, органи місцевої влади прийняли рішення про створення таких центрів, проводяться ремонтні роботи», – розповіла Любомира Мандзій.

Інклюзивно-ресурсні центри запрацюють 1 вересня. На Львівщині передбачено створення 25-ти таких центрів, на що із державного бюджету виділили 8,2 мільйони гривень субвенції.

«Зараз ми готуємо розпорядження голови облдержадміністрації про розподіл коштів на облаштування інклюзивно-ресурсних центрів», – зазначила Любомира Мандзій.

Вона також уточнила, що відповідне розпорядження планують підписати в середині липня.

Нагадаємо, під час брифінгу щодо створення інклюзивно-ресурсних центрів 12 квітня 2018 року Любомира Мандзій повідомляла, що кошти призначені на придбання обладнання та реабілітаційні послуги.

«35% з цих коштів підуть на обладнання, яке зможуть закупити такі школи. 65% – на реабілітаційні та інші послуги», – зазначила пані Мандзій.

Вона додала, що в середньому ІРЦ отримають на обладнання близько 200 тисяч гривень. Це дозволить закупити необхідні речі.

Довідка

ІРЦ – установа, яка забезпечить права дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у професійно-технічних навчальних закладах, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами, надання їм психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження.

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі