Львів’яни вимагають пришвидшити гідравлічні випробування

Мешканці окремих районів Львова звернулись з петицією до міської влади щодо проведення гідравлічних випробувань.

Мешканці окремих районів Львова звернулись з петицією до міської влади щодо проведення гідравлічних випробувань.

«Коли десятки людей їдуть у громадському транспорті, не маючи елементарної можливості зайнятись особистою гігієною, як належить – це перетворює Львів на містечко третього світу Азії або Африки. Не кажучи вже про те, який імідж місту це створює для туристів. Просимо проводити ці випробування не в спекотну пору і скоротити терміни до тижня», – звернулась до мерії одна з авторок петиції Тетяна Михайшлишина.

Зі свого боку заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства  Сергій Бабак переконує «Гідравлічні випробування урегульовані законодавством України. Не виконувати їх означає порушити закон».

«Приблизно 470 км теплових мереж планується піддати гідравлічним випробуванням. Мешканці міста повинні усвідомити, якщо цього не зробити зараз, до початку опалювального сезону, то усі ці прориви будуть «вилазити» взимку. Якщо перемерзатимуть трубопроводи, не буде ні гарячої води, ні опалення. Ми почали ще 15 травня у деяких районах подавати гарячу воду завдяки цілодобовій роботі без вихідних персоналу «Львівтеплоенерго», – розповідає Сергій Бабак.

Щорічні гідравлічні випробування є обов’язковою процедурою, згідно з пунктами «Правил технічної експлутації теплових установок і мереж» та пунктом VI «Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду» затверджених Міністерством палива та енергетики України.

На запитання про можливість скорочення терміну проведення гідравлічних випробувань Сергій Бабак відповів: «Не потрібно нічого видумувати популістам, які розповідають казки, про те що можна скоротити терміни до тижня. Це нереально».

Варто зазначити, станом на 17 травня, робітниками «Львівтеплоенерго» було виявлено 83 прориви від початку гідравлічних випробувань, у 2017 році було зафіксовано у двічі більше проривів на теплових мережах.

Як інформує «Львівтеплоенерго» – найскладніші ділянки пошкоджених теплових мереж було зафіксовано у Сихівському районі.

На офіційному сайті ЛМР зазначалось, що мешканцям Франківського, Сихівського та Личаківського районів воду увімкнуть 20 травня. У Залізничному районі відновлення гарячої води заплановано на 24 травня.

Загалом внаслідок щорічних гідравлічних робіт, усі будинки які розташовані у зоні централізованого теплопостачання, залишатимуться без гарячої води протягом цієї ремонтної компанії, яка повинна закінчитись 24 травня.

категорії
Суспільство

Публікації по темі