МЗС закликає подавати позови на туроператорів за затримки рейсів

Туроператор може подавати регресний позов, якщо провина затримок належить авіакомпанії

Міністерство закордонних справ України рекомендує пасажирам, які постраждали через масові затримки авіарейсів, подавати колективні судові позови до туроператорів

Про це на брифінгу заявив державний секретар МЗС Андрій Заяць, передає УНІАН.

«Якщо туроператор вважає, що провина лежить на іншому учаснику ринку, у нього завжди є можливість подати регресний позов. Поки наші громадяни не почнуть подавати колективні позови, доти ліберальний ринок не запрацює», – сказав він, зазначивши, що лише за ці кілька днів у результаті масової затримки рейсів постраждало близько 1,5 тис. українських туристів.

Держсекретар МЗС також закликав подорожуючих за кордон українців реєструватися у системі добровільної реєстрації громадян України. Це дасть можливість МЗС оцінити кількість наших співвітчизників в тій чи іншій країні світу.

Нагадаємо, що інформація про масову затримку авіарейсів з вильотом туристів на відпочинок і їх поверненням назад на батьківщину почала з’являтись з 27 червня. Спочатку близько 300 туристів не могли вилетіти до Харкова з аеропорту імені Бургіби, що знаходиться у туніському місті Монастір. Згодом подібна ситуація склалась з українцями, які повертались додому з Албанії і Грузії.

категорії
Суспільство

Публікації по темі