На Львівщині відкриють представництво будкомпанії зареєстрованої в офшорах

Голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся з представниками будівельної компанії «Watzenrode»

Сьогодні 21 червня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся з представниками будівельної компанії «Watzenrode», аби обговорити співпрацю.

Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

Як заявив губернатор Львівщини, підтримка інвесторів, один із пріоритетів роботи.

«Підтримка інвесторів, що вкладають ресурси у розвиток Львівщини, – один із пріоритетів нашої роботи. Усі великі проекти, які перебувають на супроводі управління інвестиційної політики, дають змогу відкривати нові підприємства та створювати нові робочі місця. Така компанія як «Watzenronde», маючи достойне реноме та великий досвід на ринку, буде гідним партнером у розвитку економіки регіону», – зазначив Олег Синютка.

Представники компанії у свою чергу обговорили з очільником ЛОДА перспективи будівництва на території області басейнів та фондосховищ.

«Наша компанія протягом багатьох років успішно співпрацює як з вітчизняними, так і з закордонними замовниками», – наголосив  директор компанії Євген Трощило.

Варто зазначит, згідно інформації на порталі «Youcontrol» будівельна компанія «Watzenrode» (ТзОВ «ВАТЦЕНРОДЕ») створена у 2013 році в Києві. Засновником компанії  є Кіпрська компанія «ЕРТЛЄ ЛТД» та Ертлє Іньяс Єжи. Компанія фігурувала у 7 господарських справах, 2-ох адміністративних та 2-ох кримінальних справах.

Також Ертлє Іньяс Єжи володіє іще чотирма компаніями, що займаються будівнитвом: ТОВ «Дерффер», ТОВ «Бардаж», ТОВ «Ертлє буд» та ТОВ «Вест інтер’єр».

 

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі