На реставраційні роботи у Львові витратять 36 млн. гривень

Найбільше реставраційних робіт буде проведено у Галицькому районі

Найбільше реставраційних робіт буде проведено у Галицькому районі

У Львові розпочався реставраційний період. Управління охорони історичного середовища виступила замовником робіт зі зміни дахової покрівлі і ремонту фасадів будівель. На проведення робіт із реставрації дахів і будинків передбачено 36 млн. гривень із бюджету міста.

Як повідомила начальник управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко, у місті розпочнуться ремонтно-реставраційні роботи фасадів житлових будинків на вул. Підвальній, 9; Т. Шевченка, 4; В. Винниченка, 2; Саксаганського, 11; і М. Грушевського 5.

Також планується провести реставраційні роботи фасадів Львівського обласного військового комісаріату, що розташований на вул. І. Франка, 25 і трьох будинків під № 5, 7, 17, які знаходяться на Площі Ринок.

Ремонтні роботи дахів і даху покрівлі пам’яток архітектури – костелу св. Казимира на вулиці М. Кривоноса, 1; костелу Домініканців на пл. Музейній, 3; і будинку на пл. А. Міцкевича, 6/7 – вже розпочались.

На замовлення управління також було розроблено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт та реставрацію 35 балконів на 9 будинках міста. Ці роботи заплановано, як і усі решта, виконати до кінця 2018 року.

Водночас зазначимо, як інформує Департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР щодо проведення капітальних або поточних ремонтів даху чи даху покрівлі житлового фонду ОСББ та ЖБК в неісторичній частині міста – у 2018 році буде проведено ремонт 8 об’єктів по вул. Кругла, 7а; І. Величковського, 2; Кульпарківська, 154; Любінська, 4; Промислова, 20; М. Хвильового, 4; Замарстинівська, 144; П. Козланюка, 6 на загальну суму 1млн 679тис. гривень

Нагадаємо, що у 2017 році управлінням охорони історичного середовища ЛМР на проведення ремонтно-реставраційних робіт було витрачено 23,8 млн грн. За ці кошти відремонтували фасад і дах «Музею Пінзеля», храму св. Миколая, Львівського академічного театру ім. Леся Курбаса, будівлі шпиталю ім. Андрея Шептицького і зробили капітальний ремонт території пл.Митної.

 

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі