Посадовець Львівської ОДА може загриміти за грати через службову недбалість

посадовець вчинив дії, що кваліфікуються як службова недбалість, під час нагляду за будівництвом дитячого  сімейного типу в Радехові.

За процесуального керівництва Радехівської місцевої прокуратури, слідчими Нацполіції, в порядку ст.291 КПК України, скеровано до суду обвинувальний акт стосовно посадовця управління капітального будівництва Львівської обласної державної адміністрації.

Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної прокуратури.

За повідомленням прес-служби, у період листопада – грудня 2016 року посадовець вчинив дії, що кваліфікуються як службова недбалість, під час нагляду за будівництвом дитячого  сімейного типу в Радехові.

«Чоловік достовірно знав, що підприємством-підрядником будинку ще не усі роботи виконані, а матеріали використані, проте все ж підписав та завірив печаткою акти приймання виконаних робіт», – зазначає прокуратура.

Відтак компанія підрядник отримала кошти з бюджету за начебто виконані роботи. Це призвело до розтрати бюджетних коштів на суму 270 тисяч гривень.

У разі доведення вини зловмисник може потрапити за ґрати на 5 років. Також йому загрожує штраф і трирічне позбавлення права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі