Посаду затриманого на хабарі Тараса Гниди займе його заступник Ірина Джурик

Головою Залізничної районної адміністрації стала Джурик Ірина Степанівна.

Під час апаратної наради 4 липня міський голова представив нового очільника Залізничного району. Головою Залізничної районної адміністрації стала Джурик Ірина Степанівна. Досі вона була заступником голови районної адміністрації з питань житлово-комунального господарства, а також виконувала обов’язки керівника району.

«Є вакансія керівника Залізничного району. Ірина Степанівна себе зарекомендувала відповідальним працівником, з хорошої сторони. Було би логічно, щоб вона очолила район і могла повноцінно зайнятись роботою», — сказав під час апаратної наради міський голова Львова Андрій Садовий.

Варто зазначити, Ірина Джурик 21 березня була призначена виконуючою обов’язки керівника Залізничної районної адміністрації, після того, як Тараса Гниду, керівника Залізничної РА, затримали на хабарі у 105 тисяч гривень. За інформацією поліції, гроші він отримав за обіцяне сприяння у веденні господарської діяльності родичам одного із посадовців та допомогу у працевлаштуванні.

Зазначимо, згідно декларації Ірина Джурик володіє земельною ділянкою 300 кв. м. та будинком 143,8 кв. м. у смт. Рудне, Львівської області. У 2017 році, працюючи в Личаківській районній адміністрації вона заробила 166 тис 543 грн, згодом, уже на посаді заступника голови Залізничної РА заробила 33 тис 517 грн. Її чоловік, Богдан Джурик задекларував 49 тис 220 гривень зарплати у ФОП Кокотко. Жодного рухомого майна, готівки або коштів на рахунках в банку подружжя не задекларувало.

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі