Рада звільнить громадських активістів від е-декларування

Завтра, 3 квітня, Верховна Рада має намір розглянути ряд законопроектів, які передбачають скасування е-декларування для громадських активістів у сфері антикорупційної діяльності та іноземців – членів наглядових рад державних компаній....

Завтра, 3 квітня, Верховна Рада має намір розглянути ряд законопроектів, які передбачають скасування е-декларування для громадських активістів у сфері антикорупційної діяльності та іноземців – членів наглядових рад державних компаній.

Також пропонується скасувати кримінальну відповідальність для зазначених категорій осіб, якщо вони не подали свої декларації до 1 квітня.

За словами спікера парламенту Андрія Парубія, ці законопроекти повинен розглянути комітет по боротьбі з корупцією, після чого вони будуть включені до порядку денного Ради.

Як зазначив він, один із законопроектів пропонує скасувати е-декларування для представників громадських організацій, які працюють в сфері антикорупційної діяльності, і іноземців, які входять до наглядових рад державних компаній. Також передбачається декриміналізація зазначених категорій громадян в разі, якщо їх декларації не були подані у встановлений термін.

категорії
Суспільство

Публікації по темі