Ремонтувати дорогу на Радехівщині ніхто не буде

Тендер з визначення виконавця ремонту дороги за 16,7 млн гривень на ділянці дороги Торки – Ордів, що в Радехівському районі, не відбувся.
фото ілюстративне

Тендер з визначення виконавця ремонту дороги за 16,7 млн гривень на ділянці дороги Торки – Ордів, що в Радехівському районі, не відбувся.

Торги 14 червня в системі Prozzoro не відбулись у зв’язку з тим, що було подано лише одну пропозицію.

Служба автомобільних доріг у Львівській області оголосила тендер іще 8 травня. Згідно із документацією предмет закупівлі – Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення С141332 Торки – Ордів на ділянці км 0+000 – км 7+900 Радехівського району Львівської області. На ці цілі планувалось витратити 16 млн 725 тис гривень.

Своє бажання взяти участь у тендері виявило лише приватне підприємство «Нара». Усі документи вони надіслали сьогодні, о 9:00, за пів години до завершення пропозицій. Підприємство запропонувало ціну 15 млн 367 тисяч гривень, що значно нижче початкової ціни.

Втім торги не відбулись через наявність лише одного учасника торгів.

Зазначимо, згідно інформації системи Youcontrol, мале приватне підприємство «Нара» зареєстроване іще в 1996 році у Бродівському районі, Львівської області. Засновник підприємства Самвел Аветісян.

За останніх 12 місяців ПП «Нара» виграла 45 тендерів на суму понад 106 мільйонів гривень. Зокрема компанія перемогла у тендері на капітальний ремонт дороги Шопки – Станимир – Ганачівка на 43 млн 281 тисячу гривень. Ремонт дороги повинні провести до 31 грудня 2018 року.

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі