Садовий поклав на депозит в «Укргазбанк» 480 мільйонів гривень

Міський голова Львова Андрій Садовий підписав розпорядження про розміщення тимчасово вільних коштів загального та спеціального фондів міського бюджету м. Львова на вкладному (депозитному) рахунку. Кошти будуть розміщені в Львівській обласній дирекції Акціонерного банку «Укргазбанк».

Міський голова Львова Андрій Садовий підписав розпорядження про розміщення тимчасово вільних коштів загального фонду міського бюджету м. Львова на вкладному (депозитному) рахунку. Кошти будуть розміщені в Львівській обласній дирекції Акціонерного банку «Укргазбанк».

Про це йдеться у Розпорядженні №316 від 25 червня та №324 від 27 червня 2018 року.

«з метою залучення додаткових коштів до міського бюджету м. Львова та враховуючи суму залишку на рахунку спеціального фонду міського бюджету м. Львова Департаменту фінансової політики розмістити тимчасово вільні кошти спеціального фонду міського бюджету м. Львова в сумі 440 000 000,00 (чотириста сорок мільйонів) грн. на вкладному (депозитному) рахунку у Львівській обласній дирекції Акціонерного банку «Укргазбанк», – йдеться в розпорядженні №324.

Окрім того, відповідно до Розпорядження №316, з загального фонду міського бюджету на депозитному рахунку в «Укргазбанк» розмістять іще 40 млн гривень.

Варто зазначити, у січні цього року Львівська міська рада розмістила 306,3 мільйонів гривень на депозитному рахунку в «Укргазбанку».

Згодом, відповідно до розпорядження №171 від 27 квітня 2018 року, Львів розмістив на депозитному рахунку «Укргазбанку» 40 мільйонів гривень.

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі