Санаторій «Шкло» замовить винесення меж в натуру за 400 тисяч гривень

На Львівщині, ДП «Санаторно-курортний лікувальний центр «Шкло», замовить за 400 тисяч гривень винесення меж в натуру

На Львівщині, ДП «Санаторно-курортний лікувальний центр «Шкло», замовить за 400 тисяч гривень винесення меж в натуру об’єктів природно-заповідного фонду парку-памятки садово-паркового мистецтва «Парк курорту «Шкло».

Тендер на закупівлю 12 червня було розміщено на Prozzoro.

«Винесення в натуру меж територій та об’єктів природно-заповідного фонду необхідне для визначення розташування заповідних об’єктів, що полегшить їх охорону та посилить контроль за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на вищезгаданих територіях, а також дозволить вдосконалити схему формування регіональної екологічної мережі», – зазначається у тендерній документації.

Також зазначається, що у ході розробки документації необхідно визначити місце розташування і розміри земельних ділянок об’єктів ПЗФ, їх власників і землекористувачів, у т.ч. орендарів; об’єкти нерухомості інших суб’єктів господарювання , які знаходяться на території природно-заповідного фонду, в тому числі межі  земельних ділянок під цими об’єктами нерухомості; режим використання та охорони територій; та інше.

Кінцевим терміном подання пропозицій визначено 2 липня 2018 року.

Варто зазначити, парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва «Парк курорт «ШКЛО», який знаходиться в смт. Шкло, Яворівського району розташований на площі 93 га

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі