ТОВ «Офісмакс Україна» продасть «Львівській залізниці» російський папір А4 на 4 мільйони

ТОВ «Офісмакс Україна» перемогла в тендері на поставку паперу формату А-4 для регіональної філії «Львівська залізниця», на загальну суму майже 4 мільйони гривень. Країна виробник продукції – Росія.

ТОВ «Офісмакс Україна» перемогла в тендері на поставку паперу формату А-4 для регіональної філії «Львівська залізниця», на загальну суму майже 4 мільйони гривень. Країна виробник продукції – Росія.

Про це йдеться у результатах тендеру в системі Prozorro.

Іще 2 травня Регіональна філія «Львівська залізниця» оголосила тендер на придбання 46487 пачок паперу формату А-4, на загальну суму 4,1 млн гривень.

22 червня, відбувся аукціон з визначення переможця тендеру, під час котрого пропозицію ТОВ «Український папір», котра запропонувала найнижчу ціну, було відхилено через відсутність сертифікату відповідності товару.

Натомість перемогу у тендері здобув ТОВ «Офісмакс Україна», що запропонувала дещо вищу ціну – 3 млн 598 тис. гривень. Повідомлення про намір укласти договір з переможцем опублікований, за результатами торгів, в системі Prozorro.

Варто наголосити, згідно інформації про товар, що була подана на торги ТОВ «Офісмакс Україна», папір А4 HP Copy був вироблений компанією з російського міста Свєтогорськ ЗАТ «Інтернешнл пейпер» у 2018 році.

Зазначимо, ТОВ «Офісмакс Україна», згідно інформації порталу Youcontrol зареєстрована у Львові. Її директором є Іван Хмеляк, а кінцевим бенефіціарним власником Віра Татух.

Протягом двох останніх років ТОВ «Офісмакс Україна» перемогла у 15 тендерах на загальну суму 1,82 млн гривень. Серед замовників головне управління юстиції у Львівській області, ГУ НП у Львівській області, та інших. Втім у цих тендерах компанія пропонувала папір інших виробників.

Також зазначимо, що сьогодні, 22 червня, регіональна філія «Львівська залізниця» оголосила іще один тендер на придбання паперу формату А-4 у аналогічній кількості 46487. Сума тендеру – 3 млн 600 тисяч гривень.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі