Україна у трійці найдешевших країн світу

Україна опинилась у трійці лідерів серед найдешевших країн світу.

Згідно з дослідженням The Cost of Living Around the World 2018, Україна опинилась у трійці лідерів серед найдешевших країн світу.

Рейтинг складали враховуючи вартість оренди житла, оплату комунальних послуг, проїзний квиток на міському транспорті та ціну на продукти харчування.

За підсумком дослідження, найдешевшими країнами стали Україна, Пакистан і Єгипет.

Середня заробітна плата в Україні становить близько 270 доларів США. Комунальні послуги з розрахунку на 60 кв. м. – приблизно 60 – 90 USD. Проїзд у міському транспорті – 0,27 USD. Оренда однокімнатної квартири на один місяць у Києві – 308 USD. Середній чек у  недорогому закладі харчування 6 – 9 USD.

Єгипет і Пакистан опинилися на першому і другому місці у рейтингу, однак у Єгипті середня заробітна плата складає 160 – 180 доларів США, а оренда квартири у Каїрі – близько 150 USD. У Пакистані зарплата вчителя досягає 250 USD, а орендувати житло недалеко від центру міста можна за 130 USD на місяць.

Найвідчутніша різниця у цифрах вийшла зі Швецією і Францією. У Франції вартість життя на 196,96% перевищує українські показники. Середня зарплата там становить 2 500 доларів США, оренда однокімнатної квартири у місті Бордо – 630 – 650 USD. Оплата комунальних послуг коштуватиме 160 –180 USD, одноразовий проїзний квиток на метро – 2 USD. Пообідати у бістро там можна за 10 – 13 USD.

Раніше у рейтингу найслабкіших економік світу, який щорічно складає  фінансова компанія Bloomberg, Україна посіла 5 – ту сходинку серед  66 країн.

категорії
Суспільство

Публікації по темі