Українців зобов’яжуть відкладати на пенсію від двох до 15% зарплати

Як повідомив заступник міністра соціальної політики Микола Шамбір, розмір внесків за накопичувальною системою може становити від 2% до 15%. Розмір накопичувальної пенсії буде залежати від того, скільки громадянин буде...

Як повідомив заступник міністра соціальної політики Микола Шамбір, розмір внесків за накопичувальною системою може становити від 2% до 15%. Розмір накопичувальної пенсії буде залежати від того, скільки громадянин буде платити до пенсійного фонду.

“Все буде залежати від того, скільки людина буде платити. В обох концепціях передбачається в перший рік існування системи платити 2% від заробітної плати. Є пропозиція про те, що розмір внесків буде збільшений до 7%. Також є пропозиція, що вони будуть збільшені до 15%. Це питання ще обговорюється. І ще дуже багато потрібно зробити, щоб до кінця визначитися в цьому питанні”, – зазначив Шамбір.

Заступник міністра уточнив, що проблема не в самому розмірі внеску. “Цей розмір повинен бути серйозно обгрунтований. Він повинен бути фінансово забезпечений. Це основний параметр для визначення розміру”, – підкреслив Шамбір.

категорії
Суспільство

Публікації по темі