Уряд видаватиме молодим батькам “пакунок малюка” та гроші на няню

кожну молоду матір чекає пакунок-подарунок та відшкодування зарплати няні

Тепер на кожну молоду матір чекає пакунок-подарунок та відшкодування зарплати няні.

Про це на сторінці Facebook написав Володимир Гройсман.

Як зазначив прем’єр-міністр, в Україні є проблеми котрі потрібно вирішити, а саме, підвищення віку у котрому народжують дітей внаслідок підвищення віку реєстрації шлюбу (середній вік вступу до шлюбу жінок – 28 років, чоловіків – 31 рік). Серед зазначених проблем також високий відсоток вагітних котрі мають різноманітні захворювання, та відсоток народжуванних дітей із вадами.

Для вирішення проблеми, з 1 вересня 2018 року, батькам новонароджених дітей у пологових будинках будуть видавати комплект необхідних речей. Як зазначається, вартість «пакунку малюка» складе 5 000 грн.

Також із 1 січня 2019 року, кожна родина зможе отримати часткову компенсацію зарплати няні, яка доглядає за дитиною до 3-ох років. Умовою такого нововведення є офіційне працевлаштування няні за договором батьків із нею. На кожний місяць роботи няні, батькам будуть відшкодовувати суму у розмірі прожиткового мінімуму (станом на 01.01.2018 – 1 492 грн.).

Зазначається, що відшкодовування проводитимуть на умовах співфінансування державного бюджету – 25%, обласного бюджету – 15%, місцевого бюджету – 60%.

категорії
Суспільство

Публікації по темі