У Львові розпочали будівництво IT-Park

у Львові урочисто заклали пам’ятну капсулу на місці будівництва першого в області IТ-парку.

30 червня, у Львові урочисто заклали пам’ятну капсулу на місці будівництва першого в області IТ-парку. Парк розміщуватиметься між вулицями Стрийською та Чмоли та займатиме 10 гектарів.

Про це йдеться у прес-релізі Львівської обласної державної адміністрації.

«Успішне місто, найкраща країна, найперспективніші люди – симбіоз цих чинників дасть ту справу заради якої ми сьогодні зібралися, це успіх і переконання в тому, що Львівщина та уся Україна буде не лише передовою, а й вестиме за собою країни Європи та світу», – наголосив у вітальному слові голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Відповідно до проекту комплекс вміщуватиме 10 000 працівників ІТ-індустрії та понад 4000 працівників суміжних галузей.

«ІТ в Україні, стало одним із ключових двигунів розвитку нашої економіки. Україна дійсно має шанс зайняти правильне місце в топ-10 що стосується індустріальної революції 4.0. Наші айтішники сьогодні підняли цю сферу на великий щабель», – зазначив заступник Міністра економічного розвитку та торгівлі України Михайло Тітарчук.

Новий IT Park складатиметься з 6 офісних будівель класу А, загальною площею 164 000 м², трьох бізнес-центрів, матиме власний готель на 150−200 номерів, та мультифункціональну зону, яку буде відведено для дозвілля. У цій зоні розташують торгівельний та спортивний центри, фуд-корт, конференц-зали, а також освітній кампус. Вартість будівництва ІТ-парку становить 160 мільйонів доларів.

Водночас варто зазначити, в кінці грудня 2017 року Львівська міська рада надала ТОВ “Девелопленд Груп” проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надала земельну ділянку площею, 4,5 га, на вул. І. Чмоли, 1 в оренду на 25 років з правом викупу для будівництва та обслуговування громадського центру (офісних споруд, готелі з конференц-залом, торгового центру, навчального, наукового та дошкільної установ і іншого житла) за рахунок земель житлової та громадської забудови, перевівши їх із земель сільськогосподарського призначення.

Згідно з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, ТОВ “Девелопленд Груп” зареєстровано у Львові на вулиці Гайдамацькій. Засновником фірми є офшорна компанія “Трімус Лімітед”, зареєстрована на Кіпрі.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі