У Львові впорядкують роботу пунктів прийому металобрухту

Під час сесії Львівської міської ради депутати ухвалили рішення про впорядкування діяльності пунктів прийому брухту чорних та кольорових металів на території Львова.

Під час сесії Львівської міської ради депутати ухвалили рішення про впорядкування діяльності пунктів прийому брухту чорних та кольорових металів на території Львова.

Згідно рішення пунктам прийому чорних та кольорових металів, діяльність котрих не відповідає відповідає вимогам чинного законодавства, буде заборонено працювати на території Львова. Зокрема йдеться про вимоги передбачені Законами України «Про металобрухт», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо операцій з металобрухтом)», і вважати недопустимим приймання від фізичних осіб промислового брухту.

Окрім того, спеціалізовані підприємства та їх пункти прийому металобрухту, повинні вести чіткий облік різних видів брухту, а також звертати особливу увагу на джерела його походження.

Районним адміністраціям міста доручили до 1 серпня забезпечити створення робочих груп з виявлення порушень здійснення операцій з брухтом на території Львова, до складу яких повинні входити представники районних адміністрацій, управління земельних ресурсів департаменту містобудування, департаменту економічного розвитку, Львівського комунального підприємства «Муніципальна варта», Головного управління Національної поліції у Львівській області, Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області.

Варто зазначити, нещодавно Львівська міська рада нарікала на значні збитки через крадіжки котушок ліфтів, каналізаційних люків та дощопримачів.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі