У Львові відбулась зустріч з учасниками тендеру на будівництво сміттєпереробного заводу

Минулого тижня відбулася перша роз’яснювальна зустріч з учасниками тендеру на будівництво переробного заводу у Львові.

Минулого тижня відбулася перша роз’яснювальна зустріч з учасниками тендеру на будівництво переробного заводу у Львові.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Між Європейським банком реконструкції та розвитку та Львівським комунальним підприємством «Зелене місто» було підписано Кредитну угоду, відповідно до якої банком надаються кошти для реалізації проекту поводження з твердими побутовими відходами у місті Львові. Результатом впровадження проекту буде завершення першої фази рекультивації сміттєзвалища у с. Великі Грибовичі, завершення першої фази будівництва сміттєпереробного комплексу, що дозволить приймати та переробляти до 240 тис. т/рік твердих побутових відходів, створення та розвиток мережі об’єктів збору, сортування та переробки твердих побутових відходів у м. Львові.

А вже 8 червня 2018 року Європейський банк реконструкції та розвитку розмістив на сайті запрошення взяти участь у тендері на передкваліфікацію щодо будівництва першої фази механіко-біологічного комплексу.

Як повідомляє прес-служба Львівської міської ради, 59 компаній з понад 20 країн світу виявили бажання взяти участь у тендері.

Однією з умов Передкваліфікаційної (тендерної) документації була обов’язкова організація замовником (ЛКП «Зелене місто») роз’яснювальної зустрічі, на якій учасники можуть (додатково до письмових звернень) задати питання та отримати роз’яснення щодо кваліфікаційних вимог та інших процедурних питань.

На зустрічі були представники учасників з країн: Нідерланди, Ізраїль, Україна, Хорватія, Франція, Італія, Туреччина та Словенія.

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі