У Львові збудують льодову арену, – Виконком

Відкрити новий спорткомплекс планують у першому кварталі 2019 року. 

У Львові на території занедбаної учбово-спортивної бази на вул. Інструментальній, 49 з’явиться спорткомплекс із льодовою ареною «Спартак».

Відповідні містобудівні умови та обмеження видав виконавчий комітет ЛМР, повідомляє “Твоє місто“.

Цільове призначення земельної ділянки – будівництво та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту. Висота будівлі у найвищій позначці становитиме 61 метр.

У межах спорткомплексу облаштують п’ятиповерховий готель, 50-метровий басейн із трибунами, ковзанку, офісні приміщення, центр розвитку дитини з функціями дитсадка, місця для торгівлі та зовнішній паркінг на 120 місць. Площа забудови становить 5,5 гектарів.

Як йдеться на сайті Асоціації західноукраїнських забудовників, на території спортивного торгово-розважального центру розмістять спортивний клуб Sportlife на 6,8 тис. м кв., супермаркет «Арсен» 5 тис. м кв., кінотеатр Multiplex і розважальний центр площею 1050 м кв. Решту простору віддадуть під галерею.

Зведення спортивного об’єкта розпочали у 2016 році. Будівництвом займається компанія ТЗОВ «Львівбудмакс-інвест». Згідно з даними системи Youcontrol, фірма зареєстрована у Львові. Її власником є Орест Макогоненко, який водночас є керівником ТРЦ «Роксолана» у центрі Львова. Торговий центр належить доньці та дружині нардепа Ярослава Дубневича Роксолані Дубневич та Наталії Дубневич. Кінцевим бенефеціарним власником ТЗОВ «Львівбудмакс-інвест» також є Наталія Дубневич.

Додамо, що спортивну базу «Спартак» збудували у 1930-х роках минулого століття спеціально для проведення Чемпіонату світу зі стендової стрільби. Тут облаштували відкритий басейн, купальні, трамплін. Тоді комплекс називався «Замарстинів», однак після Другої світової війни його перейменували на «Спартак».

Як раніше писав Zaxid.net, у 2008 році Львівська облрада вирішила продати зруйнований об’єкт. Переможцем конкурсу обрали ТЗОВ «Львівбудмакс», яке у 2009 році заплатило за будівлі 4,2 млн грн. У 2010 році міська рада Львова передала земельну ділянку в користування ТзОВ «Львівбудмакс-Інвест» терміном на 10 років для обслуговування об’єктів фізичної культури та спорту за рахунок земель рекреаційного призначення.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі