У Львові судитимуть організаторів незаконного грального бізнесу

У Львові судитимуть дев’ятнадцять членів банди, що організували у місті незаконний гральний бізнес.

У Львові судитимуть дев’ятнадцять членів банди, що організували у місті незаконний гральний бізнес.

Про це повідомляє прес-служба Прокуратури львівської області.

У Личаківський районний суд міста Львів скеровано обвинувальний акт стосовно дев’ятнадцяти членів організованої групи, учасники якої у період вересня 2016 – березня 2017 року об’єднались і незаконно займались гральним бізнесом. «Очолив банду 40–річний мешканець столиці, його спільники – жителі з Київщини та Львівщини, віком від 20 до 40 років», – зазначає прокуратур.

Так за інформацією прокуратури, троє співорганізаторів підшуковували приміщення, забезпечували онлайн казино необхідним обладнанням, здійснювали інкасацію коштів, піклувались про конспірацію закладу, який функціонував під виглядом лотереї.

«Для своїх потреб зловмисники використовували три нежитлові приміщення у Львові. Під час обшуків поліція вилучила сто одиниць комп’ютерної техніки, флеш-накопичувачі із спеціальними програмами, чорну бухгалтерію та протиправно здобуті 130 тис грн», – зазначає Прокуратура.

Підозрюваним інкримінують ч.1 ст.255 КК України (створення злочинної організації) та ч.1 ст.203-2 (зайняття гральним бізнесом) КК України, котрими передбачено позбавлення волі на термін від 5 до 12 років, а також штраф.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі