У Львові 26 будинків залишились без гарячої води

відновити подачу гарячої води планують 16 червня

У зв’язку із проведенням гідравлічних випробувань 26 будинків у Львові залишились без гарячого водопостачання.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

У Личаківському районі без гарячої води залишились 10 будинків. Серед них будинки на вул. Студентська, 2, вул. Коциловського, 20, 28, вул. Братуня, 3, вул. род. Крушельницьких, 3, 5.

Також без гарячого водопостачання залишились чотири будинки на вул. Зелена, 115, вул. Керченська, 13а, 17а, 19а. Гаряче водопостачання буде відновлено 16 червня.

Іще шість будинків у місті Винники будуть підключені до гарячого водопостачання 16 червня. Зокрема будинки у м. Винники на вул. Кільцева, 2, 2а, 4, 5, 9 10.

Окрім того через гідравлічні випробування без гарячої води залишились 10 будинків у Шевченківському районі міста Львів. До будинків на вул. Золота, 15а, 17, 18, 21, 22а, 23, вул. Сосенка, 7, вул. Яцкова, 18а, 24, вул. Шевченка, 66 буде відновлено гаряче водопостачання 15 червня.

Нагадаємо, в коментарі журналісту ІА «Вежа» заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства  Сергій Бабак переконує «Гідравлічні випробування урегульовані законодавством України. Не виконувати їх означає порушити закон».

«Приблизно 470 км теплових мереж планується піддати гідравлічним випробуванням. Мешканці міста повинні усвідомити, якщо цього не зробити зараз, до початку опалювального сезону, то усі ці прориви будуть «вилазити» взимку. Якщо перемерзатимуть трубопроводи, не буде ні гарячої води, ні опалення. Ми почали ще 15 травня у деяких районах подавати гарячу воду завдяки цілодобовій роботі без вихідних персоналу «Львівтеплоенерго», – розповідає Сергій Бабак.

Щорічні гідравлічні випробування є обов’язковою процедурою, згідно з пунктами «Правил технічної експлутації теплових установок і мереж» та пунктом VI «Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду» затверджених Міністерством палива та енергетики України.

На запитання про можливість скорочення терміну проведення гідравлічних випробувань Сергій Бабак відповів: «Не потрібно нічого видумувати популістам, які розповідають казки, про те що можна скоротити терміни до тижня. Це нереально».

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі