Франківська РА оголосила новий тендер, бо не влаштували результати попереднього

Франківська районна адміністрація Львівської міської ради розірвала договір з ТОВ «Ліфтсервіс», що перемогла у двох тендерах на заміну ліфтів,  та повторно оголосила тендери.

Франківська районна адміністрація Львівської міської ради розірвала договір з ТОВ «Ліфтсервіс», що перемогла у двох тендерах на заміну ліфтів,  та повторно оголосила тендери.

Відповідні тендерні пропозиції були розміщені у системі Prozorro.

Тендери на встановлення ліфтового обладнання в будинках за адресами вул. Пулюя, 29 та вул. Пулюя, 4 оголосили повторно 27 червня. Придбати обладнання планують за ціною 862 тис 620 грн кожен. Початок аукціону з визначення переможця заплановано на 6 липня.

Втім Франківська районна адміністрація уже проводила відповідні тендери на поставку ліфтового обладнання. Тендери, по 878 тис 800 грн, були оголошені 21 березня 2018 року. В обох із них участь взяли ТОВ «Завод євроформат», ТОВ «Ліфт-Еко» та ТОВ «Ліфтсервіс». Останній і переміг у тендері запропонувавши найнижчу ціну виконання робіт – 830 тис 084 грн.

Втім згодом укладений з переможцем тендеру договір був розірваний Франківською районною адміністрацією в односторонньому порядку. «Районною адміністрацією скеровано ТзОВ «Ліфтсервіс» листи  стосовно інформації про ліфти, які будуть ними встановлені в житлових будинках. Відповідей не отримано щодо виконання взятих ТзОВ «Ліфтсервіс» по Договору зобов’язань. Повідомляємо про одностороннє розірвання Договору від 23.04.2018р.№89 «Модернізація із заміною ліфтового обладнання в житловому будинку на вул. І.Пулюя, 4 у м. Львові», – зазначено в результатах тендеру», – зазначено в поясненні до розірвання Договору.

Варто зазначити, що загалом у 2018 році Франківська районна адміністрація оголосила 8 тенедрів на заміну ліфтів в будинках вул. Симоненка, 22; вул. Наукова, 43; вул. Кульпарківська, 125 та 129; у 2 та 3-му під’їздах у будинку на вул. Наукова, 64; вул. Пулюя, 4; вул. Пулюя, 29.

В усіх тендерах взяла участь компанія ТОВ «Ліфт-Еко», змагаючись за право укласти договір з ТОВ «Завод євроформат».

У шести із восьми тендерів зазначена компанія ТОВ «Ліфт-Еко» здобула перемогу, щоразу пропонуючи ціну на 1 тисячу гривень нижчу за ТОВ «Завод євроформат». Іще в двох тендерах перемогу здобула ТзОВ «Ліфтсервіс», втім результати цих тендерів згодом були скасовані, про що зазначалось вище.

Варто додати, що за право встановити ліфтове обладнання, у двох тендерах також змагалась компанія ПП «Астра». Втім її пропозицію було відхилено технічного завдання умовам переліку документів для проведення закупівлі.

Згідно інформації на порталі Youcontrol, компанія ТОВ «Ліфт-Еко» зареєстрована в 2001 році у Львові. Її засновниками є Оксана Сеник, Василь Сеник та Любов Ноджак. Основний напрям діяльності (КВЕД, – Ред.) «Інші будівельно-монтажні роботи».

У 2018 році компанія перемогла в 26-ти тендерах на загальну суму 15 млн 631 тис. гривень. Вони поставлятимуть або обслуговуватимуть ліфти в КЗ ЛОР “Львівська обласна дитяча клінічна лікарня “ОХМАТДИТ”, КЗ ЛОР “Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім.Ю.Липи”, для Сихівської та Франківської районних адміністрацій, та інших.

Компанія ТОВ «Завод євроформат», зареєстрована в Києві, директор – Ігор Ткаченко. Засновники компанії Ігор Ткаченко та ПАТ «Компанія з управління активами «Славутич-Інвест», бенефіціарним власником котрої є батько Ігоря Ткаченко, Сергій Ткаченко.

Прямого зв’язку між цими двома компаніями, ТОВ «Ліфт-Еко» та ТОВ «Завод євроформат», не прослідковується.

Також зазначимо, компанія ТОВ «Ліфтсервіс» зареєстрована у місті Кам’янське, Дніпропетровської області. Її бенефіціарні власники Артем Талмаза та Анатолій Супрун.

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі